Esita hinnapäring

Kerge vaevaga vanast uus

Selles blogipostituses heidame pilgu 60ndatel ehitatud ning äsja renoveeritud majale, mis asub ühes Tartu hinnatuimas piirkonnas. Pilguheit toimub läbi kliendi silmade.

Majas oli tolleagsele ehitusperioodile iseloomulik pisike, liigendatud ja halva (või praktiliselt olematu) valgustusega köök. Sinna mahtus vaevu ära kraanikauss, külmkapp ja pliit.

Puudus aga täielikult funktsionaalne kapi- ning töötasapind. Ühest vaheseinast loobumine ning külastus Miar Sisustuse köögidisainerite juurde muutis aga maja alumist korrust tundmatuseni.

Olles konsulteerinud varasemalt ka paari teise köögimööblit pakkuva ettevõttega ning kuna neilt ei leidnud meie pere ühtegi töötavat ja loogilist lahendust, siis läksin Miar Sisutuse köögimööbli konsultatsioonile (Tartus) ilma igasuguste ootusteta. Nii vist ongi kõige parem minna, kui aus olla.

Astusime sisse, võtsime istet ning kõik, mis edasi juhtus, oli ääretult meeldiv. Miar Sisustuse köögimööbli disainerid pakkusid aktiivselt meie erilahendusega köögile sobivaid ideid.

Rääkides iga valiku (materjalid, käepidemed, mehhanismid, töötasapind, tehnika) plussidest ning miinustest. Olgem ausad, tavainimene ei tea nendest valikutest mitte kui midagi. Sellisel juhul ongi tarvis professionaali nõu ning asjalikku silma.

Väga positiivne oli ka see, et jäädi meie soovitud eelarvesse. Minule kui naisterahvale väga meeldis, et Miar Sisustuse köögidisainer pakkus välja ühe kavala lahenduse, millega lihtsalt kogu köök hoobilt glamuurseks muudeti.

Kogu protsess oli kiire ning sujus hästi. Tulemuseks tundmatuseni muutunud valge ja särav (jah, justnimelt särav) köök, millest on saanud terve pere uus lemmikkoht majas. Sellisel viisil on lihtne tõsta kodu väärtust ning anda vanadele, kuid väärikatele majadele uus hingamine!

Tehniline info

 • Antud köögis on korpus ja uksed valmistatud valgest melamiinist.
 • Käepidemed on luksuslikud, uuendusliku disainiga ning lisavad köögile glamuuri.
 • Et pisikesel pinnal ruumi maksimaalselt ära kasutada, paigaldati kitsad kapid.

Võta meiega ühendust

Tule, saame tuttavaks!
Võta ühendust ja broneeri endale sobiv aeg konsultatsiooniks.

  Nimi

  E-post

  Telefon

  Teade

  Edukas Eesti Ettevõte
  Gasellifirma
  Äripäeva TOP ettevõte 2023