Esita hinnapäring

Keraamilised töötasapinnad

Keraamika on töötasapindadeks uus tõusev trend. Keraamilisest materjalist töötasapinnad on kuumakindlad ning kriimustuskindlad. Levinumad mati pealispinnaga, kuid paljud mustrid saadavad ka poleerituna.

Tööstuslikult keraamilisest materjalist valmistatud  töötasapinnad  koosnevad peamiselt looduslikest komponentidest nagu liiv, savi ja päevakivi,lisatud on ka looduslikke pigmente.

Materjal on väga vastupidav, kuuma-, kriimustuste  ja vedelikekindel. Keraamilisest materjalist töötasapindasid võib edukalt kasutada ka väliköögis, päikesevalgus materjali omadusi ei mõjuta. Materjal on ka keskkonnasõbralik, sest töötasapind on sajaprotsendiliselt taaskasutatav.

Töötasapinna väärt omadused ja modernne välimus on teinud keraamilisest tööpinnast sisearhitektide lemmiku, mida kasutatakse palju just kaasaegsetes elamutes.

Selleks, et keraamiline töötasapind kestaks kaua ning oma välimuse ning head omadused säilitaks, tuleks vältida tugevaid lööke, lõikamisel kasutada siiski lõikelauda ning töötasapinda hooldada niiske mikrokiudlapi, sooja vee ning vähese hulga spetsiaalselt keraamilise tööpinna puhastamiseks mõeldud pesuvahendiga.  Metallist tööriistad võivad keraamilisele töötasapinnale jätta jälgi, mida on keeruline puhastada.

NB! Pildid on illustratiivse tähendusega, täpseimat tooni näeb reaalsetelt näidistelt.

Võta meiega ühendust

Tule, saame tuttavaks!
Võta ühendust ja broneeri endale sobiv aeg konsultatsiooniks.

  Nimi

  E-post

  Telefon

  Teade

  Edukas Eesti Ettevõte
  Gasellifirma
  Äripäeva TOP ettevõte 2023