Esita hinnapäring

Klientide arvamused

Olga Muuga

Jäime väga rahule, suured tänud! Nii teenindus kui ka mööbli kvaliteet (3 kappi + vannitoamööbel).

Kelli Allik

Oehm, nii suurepärane kogemus! 🤩 Olime käinud eelnevalt veel mitmes salongis, et planeerida oma unistuste köök. Kui jõudsime Maria juurde, sai üsna ruttu selgeks, et oma köögi tellime Miar Sisustusest. Maria oskas nii hästi jagada praktilis soovitusi ja lahendusi, mille peale me ise poleks tulnudki. Lisaks jättis väga sooja mulje suhtumine meisse – oli täpselt tunne, et me oleme olulised, meie soovid on olulised ja meiega tahetakse tegelda 😍 Tellisime köögi- ja vannitoamööbli ning oleme super rahul! 🤩 Kindlasti tulevad ka meie garderoobid siit. Kõik on hästi – koostöö, välimus, kvaliteet! Julgeme soovitada!

Kaisa Lamp

Ülipositiivne kogemus. Meeldiv suhtlus, head nõuanded. Tellisime köögi, mis valmis varem (!), kui lepingujärgne tähtaeg ette nägi (2 kuud)! Paigaldajad olid üliprofessionaalsed. Soovitan kindlasti Miar Sisutus OÜ-d!

Kristina Didzbalis

Saime oma köögi valmis. Väga positiivne kogemus. Super meeldiv suhtlus, kiire ja professionaalne paigaldus, ilus ja kvaliteetne köök. Jäime väga rahule.
Suured tänud ja soovitan kindlasti Miar Sisustus Oü-d.

Virve Rauba
Virve RaubaTartu, Eesti

Koostöö Mariaga on sujunud alati väga hästi ja lõpptulemus on olnud suurepärane. Mööbli terviklikkus on hästi läbi mõeldud ja kõik toimib nii nagu peab ning on väga ilus ja stiilne. Kõik detailid on hoolikalt valitud kokku sobima.

Ma väga hindan seda, et olen saanud hinnapakkumised ja vastused oma küsimustele alati väga kiiresti. Soovitan igaljuhul ?

Marianna TihhomirovaTartu, Eesti

Köögi paigaldusest on möödas üle nelja kuu ja ma olen ikka vaimustuses nagu esimesel päeval! Teie professionaalsed nõanded köögi detailide valimisel olid väga kasulikud. Arvestades minu vajadusi ja järgides teie soovitusi käepidemete,sahtlite ja nende sisu,uste avatavuse,praktilise veiniriiuli ja muude põnevate lisade valimisel on õnnestunud 100%.

Uste materjaliks valitud matti ja sametise tekstuuriga  FENOX paneb külalised imestama,kuna ei jäta näpujälgi. Sokli valgustus erinevate valgustuse effektidega teeb õhtul köögis viibimise mõnusaks ja lõõgastavaks. Võiks kirjutada veel ja veel… oma rahulolu kokkuvõtteks ei saa mainimata jätta, et köögiprojekti elluviimisel said meil joonised mitu korda muudetud ☺ Tänan kannatlikuse ja koostöö eest tulemus oli seda väärt-ilus,mahukas ja praktiline köök!

Võta meiega ühendust

Tule, saame tuttavaks!
Võta ühendust ja broneeri endale sobiv aeg konsultatsiooniks.

  Nimi

  E-post

  Telefon

  Teade

  Edukas Eesti Ettevõte
  Gasellifirma
  Äripäeva TOP ettevõte 2023