Esita hinnapäring

Miar Sisustus

Miar Sisustuse näol on tegemist professionaalse ja pika tegutsemispraktikaga ettevõttega. Miar Sisustus on pereettevõte, kelle kogemus eritellimusmõõbli valdkonnas on juba pea 15 aastane.

Oleme keskendund eelkõige kvaliteedile ning personaalsele lähenemisele.
Iga klient, kes astub meie salongi, peab tundma, et ta on oodatud ning et tema soove võetakse kuulda.

Miari missiooniks on muuta iga kodu hubaseks, funktsionaalseks ning kauniks. Miari kirg veatu disaini vastu on puudutanud läbi eritellimusmööbli sadu ja sadu kodusid.

Kogu mööbli projekteerimisprotsess toimub lähetuvalt kliendi visioonist, võimalustest ning soovidest. Seda selleks, et leida parim lahendus ruumile.

Kasutame tuntud, vastupidavaid ja kvaliteetseid materjale. Kasutame Euroopa juhtivate plaatmaterjalide tootjate tooteid (nt Egger), samuti kõrgtehnoloogilisi ning kauakestvaid Blumi furnituurlahendusi, aegumatuid ja vastupidavaid kivist lahendusi. Meie kollektsioonist ei puudu ka naturaalne puit ega puiduspoon Euroopa, Ameerika ja Aasia spooni- ja massivpuidu juhtivatelt tootjatelt.

Koostööd teeme paljude sisekujundajate, kinnisvaraarendajate ja disainibüroodega.
Koostööpartnerid: Ober-Haus, Domus Kinnisvara, A&D Invest OÜ. Samuti teeme koostööd sisekujundajate Margit Marshi ja Katrin Noppeliga.

Võta meiega ühendust

Tule, saame tuttavaks!
Võta ühendust ja broneeri endale sobiv aeg konsultatsiooniks.

  Nimi

  E-post

  Telefon

  Teade

  Edukas Eesti Ettevõte
  Gasellifirma
  Äripäeva TOP ettevõte 2023