Klientide arvamused

Virve Rauba
Virve RaubaTartu, Eesti

Koostöö Mariaga on sujunud alati väga hästi ja lõpptulemus on olnud suurepärane. Mööbli terviklikkus on hästi läbi mõeldud ja kõik toimib nii nagu peab ning on väga ilus ja stiilne. Kõik detailid on hoolikalt valitud kokku sobima.

Ma väga hindan seda, et olen saanud hinnapakkumised ja vastused oma küsimustele alati väga kiiresti. Soovitan igaljuhul 😊

Marianna TihhomirovaTartu, Eesti

Köögi paigaldusest on möödas üle nelja kuu ja ma olen ikka vaimustuses nagu esimesel päeval! Teie professionaalsed nõanded köögi detailide valimisel olid väga kasulikud. Arvestades minu vajadusi ja järgides teie soovitusi käepidemete,sahtlite ja nende sisu,uste avatavuse,praktilise veiniriiuli ja muude põnevate lisade valimisel on õnnestunud 100%.

Uste materjaliks valitud matti ja sametise tekstuuriga  FENOX paneb külalised imestama,kuna ei jäta näpujälgi. Sokli valgustus erinevate valgustuse effektidega teeb õhtul köögis viibimise mõnusaks ja lõõgastavaks. Võiks kirjutada veel ja veel… oma rahulolu kokkuvõtteks ei saa mainimata jätta, et köögiprojekti elluviimisel said meil joonised mitu korda muudetud ☺ Tänan kannatlikuse ja koostöö eest tulemus oli seda väärt-ilus,mahukas ja praktiline köök!

Võta meiega ühendust

Tule, saame tuttavaks!
Võta ühendust ja broneeri endale sobiv aeg konsultatsiooniks.

    Nimi
    E-post
    Telefon
    Teade